Buďte aktivní ve městě, na horách a na pláži díky sportovním sandálům

Je aktivita tvojí  prioritou i během prázdnin? Bez ohledu na to, zda hledáte celodenní pohodlí, funkčnost nebo vlastní kondici, najdete v online obchodě Casnaboty.cz sportovní turistické sandály, které jsou připraveny na jakékoli dobrodružství.

Sportovní sandály – jaké  vybrat?

Když se venku začíná být teplé , je čas proměnit vaše spolehlivé vycházkové boty v lehké, prodyšné vycházkové sandály, aby vaše nohy byly během prázdnin chladné a pohodlné.

Přemýšlejte o tom, jak a kde chcete nosit nové sportovní sandály – pokud je chcete nosit pouze v létě, zvažte kožený nebo semišový vnější materiál. Ať už je to trekking, batoh na čerstvém vzduchu nebo každodenní výlety do lesa, elegantní dámské sandály vás zavedou přesně tam, kam chcete.

Všechny dámské sportovní sandály jsou vyrobeny z měkkých, ale odolných materiálů ve stylových barvách. Díky upravené podešvi je můžete nosit po celý den – od ranní procházky po každodenní pracovní obědy až po večeři ve městě.

Sportovní sandály

Vzhledem k tomu, že počasí může být příznivé i v létě, doporučujeme také dámské sportovní boty s rychleschnoucí, prodyšnou svrškem a podešví s vysokou přilnavostí, která zajišťuje stabilitu a bezpečnost na cestách, přes potoky a dokonce i po dlouhých deštivých dnech strávených pěší turistikou v lese.

K čemu nosti sportovní dámské boty?

Výběr sportovní sandály pro příležitostné stylizace mícháte velkou dávku módy při outdoorových aktivitách. Různé styly sportovních sandálů jsou přizpůsobeny různým potřebám. Nejjednodušší způsob, jak kombinovat dámské sportovní boty s běžeckými kraťasy a prodyšnými košilemi (jako jsou ty, které určitě nosíte pro fitness nebo při ranním joggingu).

Noste je na procházkový den nebo na přátelskou basketbalovou hru s přáteli. Jedeš na pláž? Nezapomeňte vstoupit do černých a zelených sportovních sandálů na několik kol plážového volejbalu. Po dlouhém dni v práci si sundejte boty a oblékněte si pohodlně polstrovanou obuv s měkkou podrážkou.

Dámská sportovní obuv vypadá každý den nejlépe s denimovými kraťasy a tričkem, i když ženy stále častěji nosí dlouhé, éterické šaty.

Sportovní sandály pro volný čas

Sportovní sandály jsou nejen pohodlné a praktické. Bez ohledu na to, zda je nosíte při chůzi, pěší turistice nebo na krátkém výletě do supermarketu, v šatníku každé aktivní ženy jsou nutné sandály. Co hledat při nákupu sandálů každý den? Zde je 5 tipů:

1. Pohodlí – trekkingové sportovní sandály by měly zajistit stabilitu nohou, pohodlí a bezpečnost během horských výletů,

2. Materiál – nejlépe kůže nebo speciální lehké pěny,

3. Podešev – nejlépe tvarovaná, zahuštěná a neklouzavá,

4. Pásy – pohodlné pásy držící sandály – neměly by být příliš tenké nebo příliš silné,

5. Vzhled a celkový dojem – ačkoli pohodlí je na prvním místě, je třeba si uvědomit, že model, který odpovídá našemu stylu, je také důležitý.

Napsat komentář