Dámské boty se zvířecími potisky

Trend zvířecího potisku se cyklicky objevuje již několik desetiletí. Vzorované prvky jsou opět velmi populární v roce 2020. Bojíte se vyzkoušet zvířecí styl? Nebojte se, rozhodně se nemusíte bát. Nemusíte začínat kompletním oblečením, které vidíme na modelech během módních přehlídek. Malý akcent na zvířecí tisk okamžitě vylepšuje celkový vzhled a přináší facelift do stylu bez velkého úsilí. Můžete začít s dámskou obuví. V tomto příspěvku najdete několik tipů pro fanoušky začínajících zvířat a profesionály z Casnaboty.cz

Letní boty se zvířecím vzhledem

Takovou obuv nelze zaměňovat s žádnou jinou.  Nejoblíbenějším motivem je leopardí vzor, ačkoli existují mimo jiné módní páry v podobě hadí nebo krokodýlí kůže. Zde si můžete jednoduše vyzkoušet, co vám nejlépe vyhovuje, konec konců ne každý tisk splňuje každý vkus. Do internetového obchodu Casnaboty.cz jsme zahrnuli dámské boty, které vyhovují mnoha preferencím a vkusům. Módní potisk je nyní k dispozici na teniskách, kotníkových botách a dokonce i na sandálech a balerínách. Určitě bude něco pro každého milovníka obuvi.

Malý tip: Pokud chcete svůj šatník rozšířit o nové vzory , podívejte se na letní boty se zebra pruhy. Pokud chcete jít o krok dále, vyberte si módní kabelku ve stejném vzoru jako boty, abyste vytvořili soudržný vzhled zvířat. Nezapomeňte to však přehánět množstvím zvířecích výtisků.

dámské boty

Dámské boty, jak je kombinovat s jinými zvířecími tisky

Sázejte na jednoduché oblečení v jednotné barvě, např. Na černé šaty nad koleno a balerínu v motivu zvířete. Se správnými dámskými botami můžete svůj outfit upravovat a upravovat podle události.

Letní boty se vzorem Zebra perfektně vytvářejí holčičí a elegantní vzhled, pokud nakupujete s přáteli nebo v baru pro zábavu. Vytvářejí velmi nevinný vzhled, když se hodí ke správným šatům.

Kotníkové boty značky Leopard vypadají působivě s tmavě modrými manžetami. Tento konkrétní vzor vypadá skvěle v mnoha barvách, jako je černá, tmavě modrá, bílá, camelová , modrá a vínová. Udělejte z této divoké obuvi svůj každodenní vzhled, pracovní oděvy a módní oblečení na noc ve městě. Může to být perfektní doplněk vašeho každodenního oblečení.

Poznámka: Ve skříni nechte punčocháče, mini sukně, kožené kalhoty a části s nízkým hrdlem. Zvláště pokud jste stále na začátku cesty v nošení zvířecích tisků. Jejich kombinace s těmito oděvy může selhat a být vnímána jako příliš frivolní.

Neváhejte a vyzkoušejte tyto zvířecí dámské boty po celé léto, a dokonce i pro dokonalý zápas s módními trendy. Živočichové vzory mají své vlastní kouzlo a mohou vypadat módní i při menším úsilí o styling.

Neváhejte a vyzkoušejte tyto zvířecí dámské boty po celé léto, a dokonce i pro dokonalý zápas s módními trendy. Živočichové vzory mají své vlastní kouzlo a mohou vypadat módní i při menším úsilí o styling.

Napsat komentář